Żywność dla niemowląt – ObiadkiŻywność dla niemowląt Obiadki to propozycja od firmy Gerber. Obiadki to kompozycje warzywne, które są bogate w cenne składniki odżywcze. Oprócz bogatej oferty warzyw zawierają one specjalnie dobrane rodzaje mięs, trudne w przygotowaniu w domu. Żywność dla niemowląt przeznaczona jest dla dzieci powyżej 4 miesiąca życia.


Żywność dla niemowląt – Obiadki

Foto: us.123rf.com


Żywność dla niemowląt – Obiadki od Gerber to produkty bezglutenowe, które stanowią część pełnego posiłku. Żywność dla niemowląt po 4 miesiącu życia to do wyboru dwie propozycje: brokuły i marchewka. Oferta dla dzieci po 5 miesiącu życia jest już bardziej rozbudowana i mamy: bukiet jarzynek i z indykiem, delikatne jarzynki z królikiem, delikatne jarzynki z szynką, jarzynki z delikatną rybką, jarzynki z jagnięciną oraz puree jarzynowe z kurczakiem i smakowite jarzynki z cielęciną. Żywność dla niemowląt Obiadki powyżej 8 miesiąca życia to: bukiet jarzyn z cielęciną i kluseczkami, jarzynki z delikatnym schabem, jarzynki z indykiem i z ziemniaczkami, jarzynki z jagnięciną i ryżem, lazania z cielęciną oraz schab z warzywami i suszonym śliwkami i spaghetti z kurczakiem. Są także dwie propozycje posiłków dla dzieci powyżej 1 roku życia, to: potrawka z kurczakiem i kaszą oraz risotto z indykiem i warzywami.

Ocena: 0/10 (Ilość głosów: 1)Brak komentarzy.

Dodaj komentarzKażdy z nas wie że owoce są zdrowe i zawierają wiele witamin. Nie wielu jednak z nas wie w jakiej ilości i jakie powinnyśmy je spożywać, a na pewno jakie są odpowiednie dla dzieci. Nasze pociechy powinny mieć odpowiednio zbilansowana i dobrana do każdego bobasa indywidualnie. Zapraszamy do czytania naszego bloga gdzie znajdziesz wiele przydatnych informacji.

Pażdziernik 2014

P W Ś C P S N
« wrzesień   listopad »
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31